درباره آذینو

آذینو یک بازار بدون تعطیلی آنلاین است که در نظر دارد از فروشندگان ، هنرمندان ، کسب و کارهای کوچک ، مشاغل خانگی ، محصولات دست ساز و تولیدکنندگان ، طراحان داخلی حمایت به عمل آورد و به عنوان ویترینی جهت عرضه و نمایش محصولات و خدمات تولیدکنندگان در سرتاسر کشور وحتی خارج از کشور باشد . آذینو سعی دارد سکوی پرشی برای فروشندگان مخصوصا هنرمندانی که در زمینه صنایع دستی و دست سازه ها کار می کنند ، باشد و خریداران و فروشندگان را به هم متصل کند.

آذینو چگونه کار می کند؟

منحصر به فرد باش؛ خوشحال باش

فروشنده در آذینو به راحتی و رایگان غرفه ( فروشگاه )می سازد محصولاتش را بی‌واسطه در غرفه‌اش عرضه می‌کند و درباره محصولش با خریداران گفت‌وگو می‌کند.
خریداران در آذینو با دنیای متنوعی از محصولات و خدمات و دست سازه ها رویارو می‌شود.
تجربه‌های دیگر خریداران را می‌خوانند و هزینه هر آنچه را می‌خواهد از پرداخت امن می‌پردازد.
برای ارائه خدمات مطلوب تر ، آذینو منتظر ثبت رضایت خریدار خواهد بود

مدیریت آذینو

الهام صابر هستم کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار

همه ی ما رویاها و آرزوهایی داریم که شاید همیشه به آن فکر می کنیم .یک رویا می تواند قوی تر از هزار واقعیت باشد. دنبال کردن رویاهایمان می تواند تاثیری بزرگ در جهان ما و دنیای اطراف ما داشته باشد . از دیرباز علاقه وافری به کارآفرینی داشتم و هم چنین به شادی مردم .

حال ما اینجا دور هم جمع شده ایم برای تحقق رویاهایمان ، داشتن یک حس خوب و شاد بودن. ما با استفاده از دانش و مهارت خود با شعار منحصر به فرد باشید و خوشحال باشید به جامعه فروشندگان خود کمک می کنیم تا ایده های خود را به مشاغل موفق تبدیل کنند و پلتفرم ما سعی دارد بستری فراهم کند که فروشندگان و خریداران از سرتاسر نقاط ایران و حتی خارج از ایران با یکدیگر در تماس باشند.

فروش فوق العاده

ما به کارآفرینان خلاق کمک می کنیم تا به صورت رایگان ، ابزار قدرتمند ، پشتیبانی قوی و آموزش تجارت خود را راه اندازی و مدیریت کنند . آیا می خواهید فروشنده شوید.

 

خرید فوق العاده

ما به خریداران کمک می کنیم تا هر آنچه را که دوست دارند در آذینو پیدا کنند و همین طور با عضویت در مجله و وبلاگ آذینو پیشنهادات شگفت انگیز را مشاهده کنید.

 

از کجا می توانم از اخبار آذینو آگاه شوم ؟

اطلاعیه های محصولات ، اخبار شرکت ، پیشنهادات شگفت انگیز را در وبلاگ خبری ما پیدا کنید.

آذینو یک بازار بدون تعطیلی آنلاین است. فضایی که مردم برای ساخت، فروش، خرید و جمع آوری کالاهایی بی نظیر گرد هم می آیند.

تماس با ما