قوانین و ضوابط تامین‌کنندگان آذینو

آذینو یک بازار بدون تعطیلی آنلاین است که در نظر دارد از فروشندگان ، هنرمندان ، کسب و کارهای کوچک ، مشاغل خانگی ، محصولات دست ساز و تولیدکنندگان ، طراحان داخلی حمایت به عمل آورد و به عنوان ویترینی جهت عرضه و نمایش محصولات و خدمات تولیدکنندگان در سرتاسر کشور وحتی خارج از کشور باشد . آذینو سعی دارد سکوی پرشی برای فروشندگان مخصوصا هنرمندانی که در زمینه صنایع دستی و دست سازه ها کار می کنند ، باشد و خریداران و فروشندگان را به هم متصل کند.

آنچه شما می توانید در آذینو به فروش برسانید

گروه های

لوازم آرایشی بهداشتی سلامت

مد و پوشاک

اکسسوری

فرهنگی هنری

خوراکی

کالای دیجیتال

ابزار و تجهیزات

خدمات مشاغل

و یا هر نوع خدمات و محصولی که میتواند به ما و خریداران کمک کند

در واقع هر کسی که در خانه و کارگاهش محصولی ارزشمند تولید می کند و یا اینکه محصولات با کیفیتی را برای فروش دارد ، می تواند در آذینو فروشگاهی داشته باشد و محصولش را به نمایش بگذارد . این محصول ممکن است مواد غذایی پوشاک صنایع دستی و محصولات فرهنگی و حتی خدمات قابل استفاده برای عموم باشد.

آنچه شما باید داشته باشید

اگر به کیفیت محصولات و خدمات خود اطمینان دارید ثبت نام کنید . تعهد و مسولیت شما برای ما و مشتریان بسیار مهم و ضروری می باشد. (در صورت تخلف و عدم تعهد ، حساب کاربری شما مسدود میشود)

تصاویر و توضیحات خوب و با کیفیت از محصولات و خدمات شما

تصاویر بدون لوگو و تبلیغات شما باشد و دارای کیفیت لازم باشد

لطفا توجه داشته باشد که خط مشی تصویری ما اجازه می دهد که تصاویر روی زمینه های سفید و یا خاکستری با وضوح کامل و رنگ قابل قبول ارائه شود و آذینو حق برداشتن هر تصویری که قابل قبول نیست را دارد.

یک شماره حساب معتبر و فعال بنام صاحب فروشگاه برای دریافت پرداختی ها

تکمیل فرم فروشنده شو در سایت آذینو

هر فروشنده ابتدا باید فرم درخواست فروشنده شو را ارسال کند پس از تایید به عنوان یک فروشنده ، ما یک حساب فروشگاهی ( غرفه ) برای شما ایجاد خواهیم کرد .

نامه الکترونیکی تایید را دریافت کنید و اقلام خود را قیمت گذاری کنید

پس از ورود به فروشگاه خود می توانید عکس هایی را که می خواهید به فروش برسانید را بارگذاری کنید این فرآیند بسیار سریع و آسان انجام می شود . شما می توانید سیاست های خرید خود مانند سیاست بازگشت و هزینه حمل و نقل را برای هر کالایی که لیست می کنید سفارشی کنید

پس از تایید کالاها ، محصولات یا خدمات شما در سایت قرار میگیرد

شما برای اطلاع از فروش محصول میتوانید در پنل کاربری خود ، گزارشات مربوطه را مشاهده فرمایید

نحوه پرداخت چگونه است

ما پرداخت ها را از خریداران انجام می دهیم تا مطمئن شویم همه چیز به درستی در حال انجام شدن است و بعد از گذشت هفت روز که از رضایت خریداران مطمئن شدیم در تاریخ یکم و پانزدهم هر ماه طبق توافق با شما با کسر درصد فروش به حسابتان واریز خواهد شد سوال بیشتری دارید از ما بپرسید.

امنیت و آرامش خاطر:  حریم خصوصی شما بالاترین اولویت تیم اختصاصی ماست. آذینو برای ایمنی و حریم خصوصی شما ارزش قائل است و سایر اطلاعات شخصی شما را با کسی به اشتراک نمی گذارد . تمام اطلاعات رمزگذاری می شود.

قوانین فروشنده شو

ما در آذینو بسیار سخت تلاش کرده ایم تا اینکه بتوانیم تمام مراحل فروش را برای شما فروشندگان و خریداران آسان کنیم. شما می توانید به سادگی در آذینو ، فروشگاه اختصاصی خودتان را ایجاد کنید و محصولات خود را بدون واسطه در سطح کشور و حتی خارج از مرزها به نمایش بگذارید و به فروش برسانید. و حتی میتوانید صفحه اختصاصی خود را در به مشتریان خود معرفی نمایید و در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید

برای آذینویی شدن در آذینو کافی است تا به سادگی و به صورت رایگان غرفه ( فروشگاه اینترنتی ) بسازید و محصولات و خدمات خود را بدون واسطه در سطح کشور و حتی خارج از مرزها در عرضه نمایش بگذارید و با خریداران گفتگو نمایید . ما این امکان را  برای شما فراهم می کنیم.

آذینو می تواند با چه شخص و فروشگاه هایی همکاری کند ؟

تمامی اشخاصی که هنری برای ارائه و یا محصولی برای فروش داشته باشند.

هنرمندان دارای برند خاص

افرادی که در زمینه صنایع دستی کار می کنند.

تولیدی ها

فروشگاه ها برای فروش محصولاتشان

قوانین اولیه تمامی Market Place های دنیا:

 1. عقد قرارداد همکاری یک فروشنده با یک مارکت پلیس هیچگونه حقی مبنی بر انحصاری بودن محصولات وی بر بستر مارکت ایجاد نمیکند. برای مثال یک فروشنده پوشاک ، نمی تواند ادعا کند فقط من باید تنها فروشنده مد و پوشاک این مارکت باشم.
 2. مارکت بعنوان یک معتمد بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد. بنابراین تسویه با فروشنده پس از ارسال سفارش خریدار و اعلام دریافت و رضایت از کالا در تاریخ یکم و پانزدهم هر ماه طبق توافق با شما با کسر درصد فروش به حسابتان واریز خواهد شد

 

قوانین و مقررات کنونی جهت شروع همکاری با آذینو :

 1. قرارداد همکاری حداقل سه ماه تا حداکثر یک ساله عقد می گردد و شرایط قرارداد تا انتهای دوره رعایت می شود. در صورت تغییر قوانین ، استراتژی های طرفین قرارداد جدید تعریف خواهد شد. توجه داشته باشید در صورت نارضایتی از سمت خریداران قرار داد لغو می گردد و صفحه کاربری شما مسدود میگردد. (این سخت گیری برای ارایه خدمات و محصولات با کیفیت انجام می شود)
 2. در صورت مغایرت محصول ارایه شده به مشتری با محصول درج شده در سایت ، این حق را برای خریدار در نظر میگیریم که بصورت توافق رضایت ایشان را گرفته ، ممکن است وجه پرداختی عودت داده شود و یا تخفیف خاصی برای خرید بعدی در نظر بگیریم)
 3. در حال حاضر فقط با فروشندگانی همکاری می گردد که امکان ارسال سفارش از فروشگاه خود به سراسر ایران را داشته باشند. ( بسته بندی شکیل و با سلیقه به شما در امتیاز دهی مشتریان کمک می کند و امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد)
 4. هنگام تسویه با فروشنده پورسانت همکاری کسر می گردد.
 5. میزان پورسانت همکاری با توجه به نوع محصول متفاوت است و در حال حاضر یازده درصد در نظر گرفته می شود
 6. پس از تفاهمات اولیه ، فروشنده می تواند با نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل خود شده و محصولات خود را تعریف یا تغییر دهد و همچنین سفارشات خود را مدیریت کند.
 7. برای فعال شدن امکان فروش می بایست قرارداد و اطلاعات فروشنده در پنل فروشندگان تکمیل گردد.
 8. فروشنده می بایست سفارش دریافت شده را در سریعترین زمان ممکن ارسال نموده و اطلاعات ارسال سفارش را برای آذینو ارسال کند.
 9. محصولی که فروشنده روی آذینو قرار می دهد قابل حذف نیست. بلکه فقط امکان غیر فعالسازی محصول و عدم سفارش گیری وجود خواهد داشت.( در ارسال اطلاعات حصول دقت لازم را داشه باشید

قابل ذکر است اصالت ، سلامت ، کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش کالا از موارد مهم جهت همکاری می باشد.

برای شروع همکاری با آذینو لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان آذینو باشید.